O nas

„Ukryte piękno” to blog, w którym znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań dotyczących Ciebie i Twojej kobiecości. Liderką naszego zespołu jest Maryja, której Sercu szczególnie się polecamy. Nasz team tworzy 12 dziewczyn, bogatych w różnorodne doświadczenia, mających wiele ciekawych inspiracji na odkrycie swojego piękna.

A co każda z nas mówi o sobie? Zobaczcie:

Anna Duda

Kilka słów o mnie: kobiecość, grafomania, książki po całym mieszkaniu. Kobiecość, bo tak przeżywam życie, bo mnie cieszy zamysł Stwórcy i potencjał, jaki dostałam od Boga – taki „talent”, zupełnie za darmo. I jeszcze dlatego, że lubię być piękna, tworzyć piękno i promować piękno. Grafomania, bo piszę codziennie, czasem za dużo i dzięki temu mam bałagan książkowy! A, pasjonuję się i specjalizuję w teologii, ponadto ciekawi mnie kultura i czynniki kształtujące modę i design w świecie. Inspiruje mnie Maryja Matka Boża i Róża Godecka – dwie kobiety, które dzieli czas i przestrzeń (gdzie Nazaret w 1 wieku a gdzie Korczewa nad Wołgą w XIX wieku?) ale łączy WNĘTRZE.


Karolina Wtorek

Z zamiłowania fotograf i fizjoterapeutka. Lubię czytać książki, które są wartościowe i pozwalają wnieść coś nowego do mojego życia. Ponadto jestem wierzącą i praktykującą katoliczką, która nie wstydzi się mówić o swojej przynależności do Chrystusa.


Monika Filipek

Poszukuję gdzieś głęboko swojego Piękna! Lubię, gdy kobiety ubierają się elegancko. Chciałabym, aby takie blogi ułatwiały nam wyrażać swoje Piękno wewnętrzne.


Karolina Kargol

Jestem kobietą – odkrywam tę tajemnicę i próbuję się nią zachwycić, próbuję siebie zrozumieć. Bardzo lubię czytać, obserwować świat i poszukiwać w nim prawdziwego piękna. Chętnie zatrzymuję się i zamyślam nad otaczającą mnie rzeczywistością. Pasjonują mnie relacje międzyludzkie, emocje, interakcje i procesy. Fascynuje mnie przemijanie, rozwój człowieka i jego przemiana zachodząca pod wpływem różnych doświadczeń. Zadziwia mnie Ten, który nad tym wszystkim panuje i nieustannie stwarza i ożywia. Chciałabym dzielić się swoimi małymi codziennymi odkryciami. Szukam szczęścia w prostocie codziennych zmagań o miłość.


Karolina Zgryźniak

Cześć! Jestem Karolina, mam 25 lat i jestem studentką. Moją największą pasją jest Pismo Święte, szczególnie Stary Testament. W wolnych chwilach gram na gitarze i uczę się nowych języków. Bardzo lubię obserwować ludzi, rozmawiać z nimi i spędzać czas w przyjaznym klimacie.


Magdalena Parys

Jestem kobietą, która pragnie odnaleźć swoje piękno w Bożym spojrzeniu. Wiem, że jestem kochana i chcę tę miłość przekazywać dalej. Lubię spotkania z ludźmi i lubię być sama, lubię rozmowy i lubię przebywać w ciszy, lubię swoją pracę i lubię niedzielne „nicnierobienie”, bywam bardzo radosna, ale mam też dni smutku – pragnę z wdzięcznością przyjmować właśnie to życie, które zostało mi dane.


Kamila Kruszyńska

Zachwyt nad dobrem i pięknem, droga odkrywania tych wartości w codzienności, to jest coś czymś się interesuję. Bardzo lubię, gdy kobieta wygląda estetycznie, w pełni harmonii swojego wyglądu, oryginalnie… dlatego wykonuję pracę manualną – robię różnego rodzaju biżuterię z filcu itp., dzielę się darami, którymi Pan mnie obdarzył. W wolnej chwili rapuję ku większej chwale Bożej!  


Katarzyna Boryń

Czytanie książek, podróże i poznawanie historii miejsc i ludzi to moja pasja. Uwielbiam Stwórcę w Jego dziele stworzenia świata, spacerując po brzegu morza, jak też chodząc po górskich szczytach. Lubię ciszę, lubię słuchać i być wysłuchaną. Interesuję się zdrowym odżywianiem, jak też smacznym gotowaniem 😉


Ewelina Kukla

Cześć! Jestem Ewelina. Swoją drogę w poszukiwaniu piękna rozpoczęłam 24 lata temu i ciągle zadziwiam się sobą. Jak każda kobieta codziennie rano zadaje sobie to słynne pytanie: W co ja się dziś ubiorę? Lubię, gdy wokół mnie dużo się dzieje. Mam wiele pasji i zainteresowań, ale wszystkie łączy jedna najważniejsza, którą jest TEATR. To tam doświadczyłam prawdziwych spotkań z Bogiem, samą sobą i drugim człowiekiem.


Jadwiga Wojtak

Obecnie pracuję w przedszkolu w administracji. Należę do osób, które potrafią zachwycić się kroplą rosy na ździebełku trawy w porannym słońcu:) Na co dzień jednak stąpam twardo po ziemi pilnując finansów itp.


Teresa Nowacka

Jestem ratownikiem medycznym i studiuję pedagogikę na specjalności: Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Obecnie pracuję w przedszkolu w grupie 4-5 latków. Lubię wchodzić w „świat dziecka” i odkrywać jego piękno.